fbpx
27 października 2022

Zostań Wolontariuszem Świątecznej Zbiórki Żywności!

Za oknem jeszcze ciepła jesień, ale nie dajcie się zwieść. Czas biegnie szybko, a Świąteczna Zbiórka Żywności już za niecały miesiąc!

W tym roku nasza akcja będzie odbywać się 25 i 26 listopada. Jak zwykle pomarańczowe zbiórkowe kosze staną w większych mniejszych sklepach Trójmiasta i całego Pomorza. Ale kosze to nie wszystko – potrzebujemy jeszcze Wolontariuszy! Jeżeli chcesz dołączyć do Świątecznej Zbiórki i pomóc nam pomagać innym, nic prostszego: kliknij w ten link i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy.

Przypominamy, że Zbiórkowym Wolontariuszem może zostać każdy, kto ukończył 12 lat i ma w sobie dużo energii do robienia dobrych rzeczy. Dla wszystkich uczestników Zbiórki szykujemy szkolenia, a po akcji – także oficjalne podziękowania i zaświadczenia o wolontariacie.

Zapraszamy! Razem sprawimy, że te Święta będą bardziej magiczne!

INNE AKTUALNOŚCI

Magazyn to może nie serce ( bo serce to pracownicy i wolontariusze), ale na pewno płuca Banku Żywności. Ci z Was, którzy widzieli nasz obecny magazyn wiedzą,... czytaj dalej

1 sierpnia 2023

Nauki nigdy dość

Rozwój organizacji to nie tylko nowi członkowie i nowe działania, ale również ciągła nauka. Przepisy, innowacyjne rozwiązania, nowe pomysły i nowe dane... czytaj dalej

Dostosuj stronę