fbpx

Pomagaj!

 

DAROWIZNY PIENIĘŻNE | FANIMANI | WOLONTARIAT

Przekaż darowiznę pieniężną

W 2017 roku uratowaliśmy przed zmarnowaniem 1500 ton jedzenia, a w 2018 roku już 2650 ton. Cieszymy się, że coraz więcej firm angażuje się w zapobieganie marnowania żywności, ale to dla nas coraz większe wyzwanie, wymagające dużych nakładów pracy i opłacenia kosztów transportu, magazynowania i administracji.

Za każdą otrzymaną złotówkę ratujemy ok. 8 kg uratowanej żywności. Jeżeli chcesz nam pomóc, możesz też ustawić zlecenie stałe dla Banku Żywności w Trójmieście. Numer naszego konta:

Bank Millennium S.A. 64 1160 2202 0000 0000 6249 3454

W tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe”.


Wspieraj nas, robiąc zakupy przez Internet

Wiesz, że możesz wspierać działalność Banku nie wydając przy tym żadnej dodatkowej złotówki? Wystarczy, że zalogujesz się portal FaniMani.pl i wybierzesz nas jako wspieraną organizację. FaniMani to specjalna aplikacja, która pozwala na zakupy w ponad 1000 sklepów internetowych. Dzięki niej wydasz tyle, ile chcesz, a dodatkowo pewien procent od kwoty każdych zakupów trafi na konto Banku Żywności w Trójmieście. Nawet najmniejsze kwoty to dla nas cenne fundusze na paliwo, dzięki któremu będziemy mogli uratować jeszcze więcej żywności!

Dołącz do FaniMani i pomagaj przez zakupy!

Wolontariat

Chcesz zaangażować się w ratowanie żywności i pomoc najbardziej potrzebującym? A może potrzebujesz zdobyć nowe umiejętności? Odezwij się do nas i zostań Wolontariuszem lub Wolontariuszką!

Wszystkie zadania dostosowujemy do możliwości i umiejętności Wolontariuszy. Twój wiek i wykształcenie nie mają znaczenia. Liczą się energia i chęci. Bo pomagać może każdy!

KONTAKT W SPRAWIE WOLONTARIATU: Małgorzata Tomaszewska | malgorzata.tomaszewska@bztrojmiasto.pl | 506 841 334

Dostosuj stronę