fbpx

Jak przekazać żywność?

 

JAK PRZEKAZAĆ ŻYWNOŚĆ | WSPÓŁPRACA Z BIZNESEM

Jak przekazać żywność dla potrzebujących

Jeżeli prowadzisz sklep lub inną firmę spożywczą, możesz przekazywać produkty do Banku Żywności. Takie rozwiązanie to nie tylko korzyści ekologiczne: wartość darowizny żywnościowej można odliczyć od kosztów uzyskania przychodu, a darczyńca jest dodatkowo zwolniony z podatku VAT!

Przyjmujemy każdy rodzaj darowizn spożywczych, nawet produkty z krótkimi terminami ważności. W zależności od rodzaju podarowanych produktów, trafiają one do naszego magazynu, sklepów społecznych lub bezpośrednio do organizacji charytatywnych, z którymi współpracujemy. W całym procesie dystrybucji dbamy o odpowiednie warunki transportu i przechowywania.

Wszystkie darowizny rejestrujemy w naszym systemie magazynowym. Dzięki temu zarówno sklepy czy producenci, jak i organizacje charytatywne otrzymują od nas komplet dokumentów. Dzięki temu nasza działalność jest w pełni przejrzysta, a darczyńcy mogą łatwo skorzystać z ulg i odliczeń, które im przysługują.

KONTAKT W SPRAWIE DAROWIZN: Małgorzata Tomaszewska | malgorzata.tomaszewska@bztrojmiasto.pl

 


Współpraca z biznesem

Biznes zaangażowany społecznie to lepszy biznes. Nasz Bank Żywności chętnie współpracuje z firmami w zakresie wolontariatu pracowniczego, zbiórek żywności, akcji społecznych i wspólnych projektów edukacyjnych. Jeśli chcesz działać z nami, zapraszamy do kontaktu  pod adresem wolontariat@bztrojmiasto.pl.

Chcesz zorganizować w swojej firmie warsztaty kulinarne lub szkolenie z niemarnowania? Nasi trenerzy prowadzą wiele zajęć edukacyjnych dopasowanych do potrzeb i zainteresowań konkretnych odbiorców. Napisz do nas!

Dostosuj stronę