fbpx
14 czerwca 2022

Zmiany w pracy Banku podczas długiego weekendu 16-19.06.2022 r.

W związku z długim weekendem część naszych placówek będzie w najbliższych dniach zamknięta. Wynika to z faktu, że w okresie między dniami wolnymi wiele sklepów nie przekazuje nam jedzenia, które moglibyśmy przekazać osobom potrzebującym.
Czynne będą:
Sklep Społeczny w Bolszewie (piątek, godz. 13.00-16.00)
Sklep Społeczny w Gdyni-Orłowie (piątek i sobota, godz. 10.00-15.00)
Pozostałe punkty, w tym magazyn i biuro, będą nieczynne. Wyjątkowo nie odbędzie się też sobotnie wydanie żywności dla uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy w Sklepie Społecznym w Gdańsku.

Zapraszamy w przyszłym tygodniu!

Через довгі вихідні та проблеми з отриманням достатньої кількості їжі протягом цього періоду деякі наші заклади будуть закриті в найближчі дні.
Буде відкрито:
Соціальний магазин у Болшево (п’ятниця 13.00-16.00)
Соціальний магазин у Гдині-Орлово (п’ятниця та субота 10.00-15.00)
Інші пункти, включаючи склад і офіс, будуть закриті. Як виняток, суботня роздача їжі для біженців та біженців з України в Соціальному магазині в Гданську не буде.

Запрошуємо на наступний тиждень!

INNE AKTUALNOŚCI

Magazyn to może nie serce ( bo serce to pracownicy i wolontariusze), ale na pewno płuca Banku Żywności. Ci z Was, którzy widzieli nasz obecny magazyn wiedzą,... czytaj dalej

1 sierpnia 2023

Nauki nigdy dość

Rozwój organizacji to nie tylko nowi członkowie i nowe działania, ale również ciągła nauka. Przepisy, innowacyjne rozwiązania, nowe pomysły i nowe dane... czytaj dalej

Dostosuj stronę