fbpx
13 marca 2024

Wielkanocna Zbiórka Żywności już wkrótce

Już za chwileczkę, już za momencik … czyli 15 i 16 marca spotkacie w sklepach naszych zbiórkowych wolontariuszy. To będzie prawdziwie WielkaMocna Zbiórka Żywności; już doświadczyliśmy niezwykłych zjawisk, a nawet się nie zaczęła. To chyba pierwsza wielkanocna zbiórka w dziejach Banku Żywności w Trójmieście, w której bierze udział więcej Organizacji Partnerskich niż w zbiórce świątecznej, przed Bożym Narodzeniem.

W związku z tym będziemy zbierali w większej ilości sklepów – 70 na terenie Trójmiasta, Rumi, Redy, Wejherowa, Luzina, Kartuz, Żukowa, Somonina, Bolszewa, Bojana. Czy to magia Wielkanocy, czy magia naszych nowych strojów kupionych w ramach grantu Aktywni Obywatele-Fundusz Regionalny, czy nasza siła przekonywania – cokolwiek to sprawiło, będziecie mieli okazję, żeby podzielić się dobrem. Wystarczy, że do naszego zbiórkowego koszyka dorzucicie coś od siebie. Nie ważne czy będzie to kilogram cukru, litr oleju, konserwa czy mała czekolada – ważne, że ktoś dzięki Wam w czasie świąt uśmiechnie się, bo te święta osłodzi mu podarunek od dobrego człowieka.

Co zbieramy? Produkty spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia: kawę, herbatę, , słodycze, konserwy, przetwory warzywne, olej, cukier, dżemy, miody oraz produkty dla dzieci – mleko modyfikowane i żywność uzupełniającą.

Czego nie zbieramy? Produktów świeżych, z krótkim terminem przydatności do spożycia, mrożonkę, alkoholu, napojów gazowanych i energetycznych.

Nie zbieramy również pieniędzy; jeżeli chcesz na cel zbiórki wpłacić pieniądze skorzystaj ze strony http://zbiorkazywnosci.pl/

Czekamy na Was w najbliższy weekend w sklepach – my i nasze Organizacje Partnerskie. I z góry DZIĘKUJEMY.

Dane sklepów – gdzie nas znajdziesz

#zbiorkazywnosci #aofr #trojmiasto #trójmiasto #zbiórkażywności

Działania Organizacji w latach 2022 – 2024 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

INNE AKTUALNOŚCI

Zgodnie z wymogami ustawowymi stworzyliśmy Politykę Ochrony Nieletnich dostępną na naszej stronie w sekcji „O nas„. Ujęliśmy w formie pisemnej... czytaj dalej

Dostosuj stronę