fbpx
27 lipca 2020

Szukamy Ambasadorów Przyszłości

Zero waste, upcykling czy kuchnia wegańska wcale nie są tylko i wyłącznie domeną młodzieży. „Seniorzy Na Bank” to projekt edukacyjny, w którym chcemy czerpać z wiedzy i doświadczenia dojrzałych mieszkańców Trójmiasta. Jesteś ukończyłeś 60 lat i chcesz poznać nowe trendy w ekologii i zdrowym żywieniu, zapraszamy do zostania Ambasadorem Przyszłości!

Projekt „Seniorzy Na Bank” w sierpniu otworzy cykl warsztatów z ekologii, dietetyki i kulinariów. Później, pod okiem specjalistów z dziedziny pedagogiki, uczestnicy przygotują własne prezentacje i wykłady, które przedstawią swoim rówieśnikom z Trójmiasta i okolic.

Jeśli jesteś seniorem i chcesz wziąć udział w projekcie albo znasz kogoś, kto byłby doskonałym Ambasadorem Przyszłości, nie zwlekaj! Zgłoszenia do programu przyjmujemy tylko do 31 lipca.

Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.seniorzynabank.pl.

ASOS 2020

INNE AKTUALNOŚCI

Magazyn to może nie serce ( bo serce to pracownicy i wolontariusze), ale na pewno płuca Banku Żywności. Ci z Was, którzy widzieli nasz obecny magazyn wiedzą,... czytaj dalej

1 sierpnia 2023

Nauki nigdy dość

Rozwój organizacji to nie tylko nowi członkowie i nowe działania, ale również ciągła nauka. Przepisy, innowacyjne rozwiązania, nowe pomysły i nowe dane... czytaj dalej

Dostosuj stronę