fbpx
2 grudnia 2021

Świąteczna Zbiórka Żywności: 14 ton pomocy trafi do potrzebujących!

Świąteczna Zbiórka Żywności w sklepach już za nami! W tym roku możemy pochwalić się całkiem solidnym wynikiem 14 ton zgromadzonych produktów! Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili się do naszych zbiórkowych koszyków. Wielkie podziękowania należą się też naszym wolontariuszom, których energia na pewno przyczyniła się do sukcesu zbiórki.

Dotychczasowy wynik na pewno nie jest jednak ostatecznym: do 20 grudnia trwa jeszcze wirtualna akcja na www.zbiorkazywnosci.pl. Przekazane tam fundusze w całości przeznaczymy na zakup dodatkowych produktów, które trafią do osób potrzebujących.

Dzięki hojności naszych Darczyńców zgromadzone w Świątecznej Zbiórce Żywności produkty jeszcze przed Bożym Narodzeniem trafią do organizacji charytatywnych, na półki Sklepów Społecznych oraz do paczek żywnościowych dla osób w kryzysie bezdomności.

INNE AKTUALNOŚCI

Magazyn to może nie serce ( bo serce to pracownicy i wolontariusze), ale na pewno płuca Banku Żywności. Ci z Was, którzy widzieli nasz obecny magazyn wiedzą,... czytaj dalej

1 sierpnia 2023

Nauki nigdy dość

Rozwój organizacji to nie tylko nowi członkowie i nowe działania, ale również ciągła nauka. Przepisy, innowacyjne rozwiązania, nowe pomysły i nowe dane... czytaj dalej

Dostosuj stronę