fbpx
22 czerwca 2020

Sopot: wolontariusze poszukiwani!

Uwaga sopocianie i sopocianki! Jeśli macie trochę czasu w godzinach popołudniowych i chcecie pomagać, mamy dla Was idealną propozycję.

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy wydawaniu paczek żywnościowych w Punkcie Charytatywnym przy ul. Królowej Jadwigi 6 w centrum Sopotu. Paczki trafiają do wszystkich osób, które uzyskają skierowanie z sopockiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – m.in. seniorów, niepełnosprawnych czy bezdomnych.

Do zadań wolontariusza będzie należeć wydawanie pakietów żywnościowych dla osób skierowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie. Dyżury w punkcie odbywają się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy od 15.00 do 17.00. Wiek i doświadczenie nie grają roli – liczą się skrupulatność i chęć pomocy.

Jeśli chcesz dołączyć i pomóc nam pomagać innym, zapraszamy do kontaktu pod numerem 506 841 334 lub adresem mailowym wolontariat@bztrojmiasto.pl.

INNE AKTUALNOŚCI

Magazyn to może nie serce ( bo serce to pracownicy i wolontariusze), ale na pewno płuca Banku Żywności. Ci z Was, którzy widzieli nasz obecny magazyn wiedzą,... czytaj dalej

1 sierpnia 2023

Nauki nigdy dość

Rozwój organizacji to nie tylko nowi członkowie i nowe działania, ale również ciągła nauka. Przepisy, innowacyjne rozwiązania, nowe pomysły i nowe dane... czytaj dalej

Dostosuj stronę