fbpx
16 grudnia 2019

Przekaż 1% podatku na niemarnowanie!

Jeżeli chcesz pomóc Bankowi Żywności w Trójmieście w ratowaniu jedzenia przed zmarnowaniem i wspieraniu osób potrzebujących, już wkrótce będziesz mieć do tego doskonałą okazję! Właśnie uruchomiliśmy program do rozliczenia PIT oraz formularz do rozliczeń online. Znajdziesz go w zakładce „1% podatku” (lub klikając tutaj).

Bank Żywności w Trójmieście z roku na rok otrzymuje coraz więcej darowizn rzeczowych w postaci żywności – w 2018 roku uratowaliśmy łącznie ponad 2750 ton produktów spożywczych. Takie działanie wymaga jednak sprawnego procesu dystrybucji, by uratowana żywność trafiła do naszych organizacji partnerskich, a przez nich bezpośrednio do potrzebujących. To dla nas duże wyzwanie logistyczne, które wymaga sporych nakładów pracy oraz opłacenia kosztów związanych z transportem, magazynowaniem i administracją. Twój 1% podatku pomoże nam jeszcze skuteczniej ratować żywność przed zmarnowaniem i przekazywać ją do osób najbardziej potrzebujących.

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP” przy współpracy z IWOP.

INNE AKTUALNOŚCI

Zgodnie z wymogami ustawowymi stworzyliśmy Politykę Ochrony Nieletnich dostępną na naszej stronie w sekcji „O nas„. Ujęliśmy w formie pisemnej... czytaj dalej

Dostosuj stronę