fbpx
4 marca 2020

Podziel się dobrem Wielkiej Mocy! Wielkanocna Zbiórka Żywności już wkrótce

Zaznaczcie w kalendarzu ostatni weekend miesiąca, bo już 27 marca rusza Wielkanocna Zbiórka Żywności! Spotkacie nas w niemal 100 sklepach w Trójmieście i okolicach, gdzie wolontariusze z koszykami będą czekali na Wasze dary.

W Wielkanocnej Zbiórce Żywności bierze udział 31 Banków Żywności z całego kraju. Podczas dwudniowej akcji gromadzimy produkty z długimi terminami ważności, które w postaci świątecznych paczek trafią do potrzebujących: osób starszych i niepełnosprawnych, rodzin wielodzietnych, a także podopiecznych organizacji charytatywnych. Dzięki zbiórce potrzebujący dostają jedzenie, którego zazwyczaj nie otrzymujemy podczas regularnych darowizn ze sklepów czy od producentów. Najbardziej potrzebne są olej, makarony i kasze, żywność dla dzieci oraz konserwy, ale też przyprawy i bakalie.

Jeżeli chcesz pomóc nam w zbiórce jako wolontariusz, wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy. Pomaganie jest proste, wymaga tylko odrobiny wolnego czasu i uśmiechu. W końcu dobro jest jedyną rzeczą, która się mnoży, kiedy się ją dzieli!

INNE AKTUALNOŚCI

Zgodnie z wymogami ustawowymi stworzyliśmy Politykę Ochrony Nieletnich dostępną na naszej stronie w sekcji „O nas„. Ujęliśmy w formie pisemnej... czytaj dalej

Dostosuj stronę