fbpx
25 stycznia 2021

Magazyn już po remoncie

W 2020 roku zakończyliśmy realizację projektu finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na podstawie Umowy nr 386/2019/Wn11/OZ-Po-go/D. Uzyskane finansowanie pozwoliło nam zmodernizować przede wszystkim nasz magazyn, który nie był w najlepszym stanie.

Jesienią 2020 r. udało nam się skończyć wielki remont: cały budynek magazynu został docieplony, ma wymieniony dach, a wszystkie pomieszczenia mają nową posadzkę, po której można bezpiecznie poruszać się wózkiem widłowym. Modernizacja bramy i rampy dostawczej pozwala na łatwiejszy załadunek naszych aut i szybsze przyjmowanie darowizn.

W magazynie pojawiła się też belownica, dzięki której możemy łatwo i efektywnie spakować zużyte kartony i opakowania. A wisienką na torcie jest dla nas modernizacja jednego z naszych samochodów. Dzięki dofinansowaniu z NFOŚiGW wyposażyliśmy auto dostawcze w chłodnię, która pozwala nam na komfortowe i bezpieczne przewożenie żywności wymagającej warunków chłodniczych.

Wartość dotacji to 532506 zł. Dziękujemy!

INNE AKTUALNOŚCI

Magazyn to może nie serce ( bo serce to pracownicy i wolontariusze), ale na pewno płuca Banku Żywności. Ci z Was, którzy widzieli nasz obecny magazyn wiedzą,... czytaj dalej

1 sierpnia 2023

Nauki nigdy dość

Rozwój organizacji to nie tylko nowi członkowie i nowe działania, ale również ciągła nauka. Przepisy, innowacyjne rozwiązania, nowe pomysły i nowe dane... czytaj dalej

Dostosuj stronę