fbpx
13 stycznia 2021

Gdańsk: rejestracja do Sklepu Społecznego przez telefon!

Dla wygody osób, które potrzebują doraźnej pomocy żywnościowej, ale nie mają możliwości skorzystania ze wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku, uruchamiamy numer telefonu, pod którym będzie można umówić się na wizytę w Sklepie Społecznym w Gdańsku przy ul. Wolności 52.

Od dziś, dzwoniąc pod numer 517 667 183 w każdy wtorek i czwartek w godz. 10-13, będzie można porozmawiać z pracownikiem Banku Żywności. W ten sposób będzie można zarejestrować się na indywidualną wizytę w naszym punkcie pomocowym w Nowym Porcie oraz uzyskać informacje o innej pomocy żywnościowej dostępnej w Gdańsku.

Jednocześnie informujemy, że podany numer telefonu będzie jedynym, pod który będą mogły zgłaszać się osoby chcące skorzystać z gdańskiego Sklepu Społecznego.

INNE AKTUALNOŚCI

Magazyn to może nie serce ( bo serce to pracownicy i wolontariusze), ale na pewno płuca Banku Żywności. Ci z Was, którzy widzieli nasz obecny magazyn wiedzą,... czytaj dalej

1 sierpnia 2023

Nauki nigdy dość

Rozwój organizacji to nie tylko nowi członkowie i nowe działania, ale również ciągła nauka. Przepisy, innowacyjne rozwiązania, nowe pomysły i nowe dane... czytaj dalej

Dostosuj stronę