fbpx
15 grudnia 2020

Dziękujemy za Świąteczną Zbiórkę Żywności. Zapraszamy na kulinarne warsztaty online!

Świąteczna Zbiórka Żywności, mimo wielu pandemicznych utrudnień, przyniosła nam ponad 2 tony produktów, które trafią na świąteczne stoły potrzebujących z Trójmiasta i okolic: seniorów, niepełnosprawnych, bezdomnych, rodzin wielodzietnych, imigrantów. Lada dzień odbieramy też 340 specjalnych paczek żywnościowych kupionych dzięki hojności uczestników jesiennej akcji „Robimy zapasy na trudne czasy”.

Drodzy Przyjaciele Banku Żywności w Trójmieście! Trudny czas pandemii uświadomił nam jeszcze mocniej to, co zawsze wiedzieliśmy:  że nie istniejemy bez wzajemnej solidarności. Dziękujemy, że możemy liczyć na Wasze wielkie serca i nieustające wsparcie w tych dziwnych czasach. Nie możemy uściskać Was osobiście, ale chcemy odwdzięczyć się tak, jak umiemy najlepiej. Dlatego zapraszamy wszystkich na świąteczne warsztaty online!

Już w czwartek, 17 grudnia o 17.00 na facebookowym fanpage’u Banku Żywności w Trójmieście nasz trener kulinarny Janusz Arrasz przekaże Wam kilka inspiracji i pomysłów na niesamowite, wegańskie potrawy świąteczne. Transmisję będzie można oglądać na żywo za darmo – wystarczy polubić Bank Żywności w Trójmieście na Facebooku.

A jeżeli nie zdążyliście dołączyć do Świątecznej Zbiórki Żywności, to nic straconego! Do końca grudnia działa strona www.zbiorkazywnosci.pl, gdzie możecie przekazać nam fundusze na zakup żywności. Każda złotówka to ogromne wsparcie – nie dla Banku, ale dla osób i organizacji, którym pomagamy.

INNE AKTUALNOŚCI

Zgodnie z wymogami ustawowymi stworzyliśmy Politykę Ochrony Nieletnich dostępną na naszej stronie w sekcji „O nas„. Ujęliśmy w formie pisemnej... czytaj dalej

Dostosuj stronę