fbpx
22 lutego 2024

Do serca Polski, czyli wizyta w Łodzi

 

Tym razem z wizytą studyjną wybraliśmy się do serca Polski czyli Łodzi. Zdziwieni? Niedaleko Łodzi jest środek Polski…ale nie o tym. Gościł nas Bank Żywności w Łodzi.

Odwiedziliśmy nowy magazyn łódzkiego Banku ( nówka sztuka), dyskutowaliśmy o misji, wizji, strategii, a drugiego dnia o dystrybucji żywności , komunikacji i promocji Funduszu Europejskiego Pomoc Żywnościowa. I do tego z 10 innymi Bankami.

Naszym łódzkim kolegom trudno było utrzymać dyscyplinę dyskusji, ale i tak z Łodzi wywieźliśmy dużo cennej wiedzy i parę pomysłów oraz cenną informację, za którą nie polubią nas nasze Organizacje Partnerskie, ale za to – nie ścignie Urząd Skarbowy. Suma sumarum – na plus.

 

Działania Organizacji w latach 2022-2024 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

 

#zbiorkazywnosci #zbiórkażywści #wielkanocnazbiórkażywności #Wielkanoc #pomagamy #pomagamyrazem #silniejsirazem #AOFR #funduszenorweskie #grantinstytucjonalny

INNE AKTUALNOŚCI

Zgodnie z wymogami ustawowymi stworzyliśmy Politykę Ochrony Nieletnich dostępną na naszej stronie w sekcji „O nas„. Ujęliśmy w formie pisemnej... czytaj dalej

Dostosuj stronę