fbpx
8 grudnia 2023

Akcja PM Experts dla Banku Żywności w Trójmieście


6 grudnia rozpoczęła się akcja firmy PM Experts ( pmexperts.pl ) na rzecz Banku Żywności w Trójmieście. Zespół PM Experts przekaże Bankowi Żywności w Trójmieście 1% od przychodów osiągniętych ze sprzedaży szkoleń otwartych, zakupionych w okresie od 6 grudnia do 24 grudnia 2023. Ponadto w ramach realizowanej przez firmę inicjatywy „2 krzesła” przedstawiciel Banku Żywności w Trójmieście będzie nieodpłatnie uczestniczył w szkoleniu z prowadzenia projektów według metodologii Project Management Institute według PMBOK 7 th edition. Pm Experts to firma szkoleniowa, która na rynku od 19 lat, prowadząc szkolenia w zakresie zarządzania projektami, zarówno dedykowane doświadczonym kierownikom projektów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje, jak i początkującym project managerom, zaczynającym przygodę z zarządzaniem projektami. Oferują również profesjonalne doradztwo, outsourcing oraz oprogramowanie wspierające codzienną pracę projektową zespołów.

Jak sami piszą o sobie „Działamy z pasją, a nasza misja sięga dalej niż biznesowe cele. Od samego początku istnienia naszej firmy, działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) stanowią integralną część naszej strategii. Chcemy nie tylko tworzyć wartość poprzez naszą pracę, ale także kształtować pozytywne otoczenie dla nas wszystkich. Nasze zaangażowanie w CSR opiera się na wolontariacie kompetencyjnym, gdzie nasi konsultanci i przedstawiciele dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wspieramy organizacje pozarządowe w zdobywaniu świadomości projektowej, pomagając im skuteczniej osiągać swoje cele statutowe.”
Jak widać na naszym przykładzie – nie tylko mówią i piszą, ale również swoje cele Odpowiedzialności Społecznej Biznesu realizują. Dziękując zespołowi PM Experts za ich chęć wsparcia naszego działania, wyrażamy nadzieję, że jest to początek owocnej i długotrwałej współpracy.

INNE AKTUALNOŚCI

Zgodnie z wymogami ustawowymi stworzyliśmy Politykę Ochrony Nieletnich dostępną na naszej stronie w sekcji „O nas„. Ujęliśmy w formie pisemnej... czytaj dalej

Dostosuj stronę