fbpx
5 grudnia 2022

9 ton pomocy dzięki Świątecznej Zbiórce!

9 ton żywności z długimi terminami to efekt dwudniowej Świątecznej Zbiórki Żywności 2022. Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy dzielą się dobrem!

Zwyżkująca inflacja i inne problemy wywołane rosyjską agresją na Ukrainę dotykają najbardziej tych osób, które do tej pory i tak nie miały łatwego życia. Dzięki Zbiórce jeszcze przed Świętami pakiety żywnościowe dotrą m.in. do rodzin wielodzietnych, rodziców dzieci z niepełnosprawnościami, organizacji opiekujących się seniorami czy osobami w kryzysie bezdomności. Zbiórkowe artykuły staną również na półkach sklepów społecznych w Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Bolszewie, Kosakowie i Redzie, skąd trafią do podopiecznych tamtejszych ośrodków pomocy społecznej.

Tradycyjnie już Świąteczną Zbiórkę Żywności można wesprzeć także online na stronie www.zbiorkazywnosci.pl. Za wszystkie zebrane środki zakupimy dodatkową żywność, którą przekażemy potrzebującym.

INNE AKTUALNOŚCI

Zgodnie z wymogami ustawowymi stworzyliśmy Politykę Ochrony Nieletnich dostępną na naszej stronie w sekcji „O nas„. Ujęliśmy w formie pisemnej... czytaj dalej

Dostosuj stronę