fbpx

Seniorzy Na Bank: Zostań ambasadorem przyszłości!

Jesteś osobą w wieku 60+? Wykorzystaj swoje doświadczenie życiowe, żeby pomóc innym. Naucz się żyć jeszcze lepiej, by dłużej cieszyć się zdrowiem. Zadbaj o świat, w którym będą żyć Twoje dzieci, wnuki i prawnuki. Zostań Ambasadorem Banku Żywności w Trójmieście!

Kto może wziąć udział w projekcie?

Wszystkie osoby z Trójmiasta, które ukończyły 60 lat i chcą dowiedzieć się, jak żyć aktywnie i w zgodzie z ekologią. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Co czeka na uczestników projektu Seniorzy Na Bank?

Weźmiesz udział w warsztatach i szkoleniach, na których:

  • poznasz w praktyce najnowsze zagadnienia i trendy z dziedziny ekologii, ochrony środowiska i niemarnowania,
  • skorzystasz z porad dietetyka o tym, jak jeść zdrowo, by dłużej cieszyć się życiem,
  • nauczysz się gotować wegetariańskie potrawy szybko, zdrowo, tanio i bez resztek.

Dowiesz się, jak wykorzystać swoje doświadczenie i przekazywać wiedzę innym. Nauczysz innych, jak żyć lepiej, zdrowiej i bardziej odpowiedzialnie.

Szkolenia i zajęcia w ramach projektu będą odbywać się w różnych punktach Trójmiasta.

Dla pełnego bezpieczeństwa uczestników w miejscu prowadzenia zajęć przygotowane będą maseczki, rękawiczki jednorazowe i środki dezynfekcyjne.

Kto jest organizatorem projektu Seniorzy Na Bank?

Opiekunem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Bank Żywności w Trójmieście – jedna z największych organizacji pozarządowych w naszym regionie. Od 15 lat pracujemy, by zmniejszyć ilość marnowanego jedzenia i pomagać osobom potrzebującym. Prowadzimy także zajęcia edukacyjne dla osób w każdym wieku – od 3 do 103 lat!

Projekt Seniorzy Na Bank jest dofinansowany ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020 Edycja 2020.

Jak mogę się zgłosić?

Obecnie zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń. Ze wszystkimi uczestnikami skontaktujemy się telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Kontakt w sprawie projektu „Seniorzy Na Bank”:

Łukasz Jaroń, tel. 506 841 334, e-mail lukasz.jaron@bztrojmiasto.pl

ASOS 2020

Dostosuj stronę