fbpx

Zapytanie ofertowe: komora chłodnicza

Aktualizacja 11.06.2018: W związku z zakończeniem zbierania ofert na zakup komory chłodniczej ZS Bank Żywności w Trójmieście informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego INW/2/05/2018 w dniu 07.06.2018 wybrano najkorzystniejszą ofertę firmy LUX-MAL. Oferta firmy LUX-MAL uzyskała największą liczbę punktów.

 

Zapraszamy Państwa do składania ofert na dostawę i montaż modułowej komory chłodniczej wraz z urządzeniem chłodniczym (agregatem) zgodnie z opisaną w załączonym Zapytaniu specyfikacją. Prosimy o przesyłanie ofert na adres: biuro@bztrojmiasto.pl. Termin składania ofert upływa dnia 1 czerwca 2018 r. o godz. 15.00. Decyduje data wpływu oferty.

Zakup będzie realizowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zgodnie z Umową NR 136/2017/Wn11/OZ-PO-go/D w ramach projektu „Zapobieganie powstawaniu odpadów żywności poprzez rozwój infrastruktury technicznej procesów logistycznych Banku Żywności w Trójmieście”.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR INW_2_05_2018 KOMORA CHŁODNICZA

INNE PROJEKTY

Czas pożegnań i podsumowań 30 kwietnia zakończyliśmy wszystkie działania realizowane w ramach  Grantu Instytucjonalnego Programu Aktywni Obywatele –... czytaj dalej

Bank Żywności w Trójmieście jako jedna z 80 organizacji pomocowych z całej Polski został zakwalifikowany do programu „Żywnościowy SOS” Fundacji... czytaj dalej

Dostosuj stronę