Zapytanie ofertowe: wózek widłowy

Aktualizacja 9.08.2018 r.: Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście po rozpatrzeniu nadesłanych ofert w odpowiedzi na zapytania ofertowe INW/1/07/2018 wybrał dostawcę wózka widłowego Jungheinrich Polska. Oferent przedstawił najkorzystniejszą ofertę według kryteriów przyjętych w ofercie. Wszystkim oferentom, którzy przesłali oferty w odpowiedzi na zapytania ofertowe dziękujemy za zainteresowanie naszymi zapytaniami i zapraszamy do śledzenia zapytań ofertowych w przyszłości.

Zapraszamy Państwa do składania ofert na dostawę wózka widłowego zasilanego silnikiem benzyna/gaz, udźwig 1600 kg, z podwójnym masztem i możliwością podnoszenia na wysokość 3,10 m, posiadającego  wolny skok oraz przesuw boczny, zgodnie z opisaną w załączonym Zapytaniu specyfikacją. Prosimy o przesyłanie ofert na adres: biuro@bztrojmiasto.pl. Termin składania ofert upływa dnia 16 lipca 2018 r. o godz. 15.00. Decyduje data wpływu oferty.

Zakup będzie realizowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zgodnie z Umową NR 136/2017/Wn11/OZ-PO-go/D w ramach projektu „Zapobieganie powstawaniu odpadów żywności poprzez rozwój infrastruktury technicznej procesów logistycznych Banku Żywności w Trójmieście”.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR INW 1_07_2018 WÓZEK WIDŁOWY

INNE PROJEKTY